Tartu Song Celebration will bring together nearly 10,000 singers and musicians under the singing arch to sing from the heart for themselves, their loved ones and their homeland. In the section for singers, you will find all the information about the celebration program, rehearsals and other important information for participants.
Procession
We will share information and plans regarding the procession here in spring 2024.
wdt_ID
Kollektiiv
Dirigent / Rühma juht
Kolonni asukoht
Jrk. kolonnis
Kolonni nimekiri & asukoht kaardil
wdt_created_by
wdt_created_at
wdt_last_edited_by
wdt_last_edited_at
4472
Eesti Maaülikooli rahvatantsuansambel Tarbatu (Tarbatu 1 ja Tarbatu 2)
Rongkäigu ees. Enne kolonne.
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4473
Väägvere Pasunakoor
Kersti Perandi
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
1
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4474
Eesti Maaülikooli Rahvatantsuansambel Tarbatu noored
Kristel Maruste
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
2
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4475
Tartu Miina Härma Gümnaasiumi Poistekoor
Lilia Ilves
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
3
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4476
Tartu Descartes'i Kooli Poistekoor
Kristel Tikk
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
4
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4477
Tartu Forseliuse Kooli Poistekoor
Ingrid Pihelgas, Teana Sobko
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
5
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4478
Tartu Hansa Kooli Poistekoor
Sille Tiks
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
6
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4479
Tartu Kivilinna Kooli Poistekoor
Inga Sermat
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
7
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4480
Tartu Luterliku Peetri Kooli Poistekoor
Kristina Sildos
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
8
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4481
Tartu Mart Reiniku Kooli Poistekoor
Imbi Pärtelpoeg
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
9
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4482
Tartu Poistekoor
Annelii Traks
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
10
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4483
Tartu Tamme Poistekoor
Hiie Kroon
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
11
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4484
Tartu Variku Kooli Poistekoor
Karmen Orissaar, Kadri Karjus
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
12
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4485
Tartu Veeriku Kooli Poistekoor
Astra Volkov
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
13
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4486
Elva Gümnaasiumi Poistekoor
Meelis Roosaar
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
14
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4487
Kambja Poistekoor
Jana Käär
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
15
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4488
Kõrveküla Põhikooli Poistekoor
Tiina Kivastik
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
16
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4489
Luunja Keskkooli Poistekoor
Liina Arras
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
17
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4490
Lähte Ühisgümnaasiumi Poistekoor
Krista Kuus, Henri Käärik
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
18
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4491
Nõo Põhikooli Poistekoor
Anne Kasesalu-Roops
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
19
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4492
Ülenurme Gümnaasiumi Poistekoor
Britt Laats, Margit Paju
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
20
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4493
Hiiumaa Poistekoor
Ulvi Tamm
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
21
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4494
Laekvere Kooli Poistekoor
Eve Kuusk
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
22
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4495
Otepää Gümnaasiumi Poistekoor
Eve Eljand
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
23
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4496
Viljandi Kesklinna Kooli Poistekoor
Esta Kivisild
VABADUSE PST I; oranž kolonn (kõige Emajõe poolsem kolonn)
24
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4497
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel, neiduderühm ja naisrühm
Kärt Vuks
VABADUSE PST II; oranž kolonn (jõe poolne rida alates Poe tänavast)
1
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4498
E Stuudio Tütarlastekoor
Külli Lokko
VABADUSE PST II; oranž kolonn (jõe poolne rida alates Poe tänavast)
2
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4499
Elleri Tütarlastekoor
Külli Lokko
VABADUSE PST II; oranž kolonn (jõe poolne rida alates Poe tänavast)
3
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4500
Elva Gümnaasiumi Neidudekoor
Merike Allik
VABADUSE PST II; oranž kolonn (jõe poolne rida alates Poe tänavast)
4
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4501
Elva Naiskoor Kaja
Astra Volkov
VABADUSE PST II; oranž kolonn (jõe poolne rida alates Poe tänavast)
5
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4502
Fis Bemoll
Anu Lepik
VABADUSE PST II; oranž kolonn (jõe poolne rida alates Poe tänavast)
6
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4503
Kliinikumi Naiskoor
Nele Valdru
VABADUSE PST II; oranž kolonn (jõe poolne rida alates Poe tänavast)
7
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4504
Tartu Neidudekoor Kurekell
Vilve Maide, Imbi Goldman
VABADUSE PST II; oranž kolonn (jõe poolne rida alates Poe tänavast)
8
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4505
Tartu Tervishoiu Kõrgkooli Naiskoor Emajõe Laulikud
Vilve Maide
VABADUSE PST II; oranž kolonn (jõe poolne rida alates Poe tänavast)
9
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4506
Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor
Triin Koch
VABADUSE PST II; oranž kolonn (jõe poolne rida alates Poe tänavast)
10
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4507
Tartu Ülikooli Naiskoori Tallinna Vilistlaskoor
Triin Koch
VABADUSE PST II; oranž kolonn (jõe poolne rida alates Poe tänavast)
11
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4508
Tartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori Vilistlaskoor
Ülle Sakarias
VABADUSE PST II; oranž kolonn (jõe poolne rida alates Poe tänavast)
12
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4509
Korporatsioon Filiae Patriae Naiskoor
Lauri Breede
VABADUSE PST II; oranž kolonn (jõe poolne rida alates Poe tänavast)
13
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4510
Korporatsioon Indla Naiskoor
Lembi-Liis Ebre
VABADUSE PST II; oranž kolonn (jõe poolne rida alates Poe tänavast)
14
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4511
C!S!E! (Korp! Sororitas Estoniae)
Marju Lille
VABADUSE PST II; oranž kolonn (jõe poolne rida alates Poe tänavast)
15
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4512
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel, neiduderühm ja naisrühm
Kärt Vuks
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
1
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4513
Tartu Tamme Gümnaasiumi Puhkpilliorkester
Gunnar Pettaig
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
2
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4514
Kõrveküla Naiskoor Tuule
Sirle Raadi, Krista Hint
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
3
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4515
Luunja Laulukoor Jõeõed
Anne Kasesalu-Roops
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
4
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4516
Miina Härma Gümnaasiumi Neidudekoor
Kadri Leppoja, Markus Leppoja
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
5
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4517
Lähte Naiskoor
Mall Türk
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
6
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4518
Naiskoor Cantare
Imbi Goldman
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
7
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4519
Naiskoor Helletajad
Merle Soonberg
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
8
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4520
Naiskoor Omal Viisil
Liisa Rahusoo, Mariell Piispea
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
9
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4521
Puhja Seltsimaja Naiskoor Läte
Ruth Luts
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
10
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4522
Tartu Naiskoor Domina
Anneli Koppel
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
11
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4523
Tartu Naiskoor Linda
Ülle Parts
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
12
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4524
Tartu Õpetajate Naiskoor
Katrin Aasmäe
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
13
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4525
Tü Kultuuriteaduste Instituudi Naiskoor Kuma
Liine Palu, Heili Kivi
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
14
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4526
Üle-Eestiline Neidudekoor Leelo
Külli Kiivet
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
15
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4527
Tallinna Tehnikaülikooli Vilistlaste Naiskoor
Indrek Vijard, Kristin Pintson
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
16
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4528
Kammernaiskoor Lu
Reeda Kreen
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
17
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4529
Salme Kultuurikeskuse Naiskoor Ilo
Anneli Surva, Irene Schifrin
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
18
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4530
Tallinna Raekoor
Kersti Seitam
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
19
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4531
Naiskoor Kaja
Kersti Seitam
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
20
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4532
Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor
Edmar Tuul, Karin Tuul
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
21
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4533
Tallinki Naiskoor
Hirvo Surva, Andres Lemba
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
22
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4534
Vääna Koor Kõla
Katrin Järvlepp
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
23
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4535
Naiskoor Meelika
Teele Utt
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
24
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4536
Suurupi Naiskoor Meretule
Elen Ilves
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
25
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4537
Eesti Rahvusraamatukogu Naiskoor
Andres Heinapuu
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
26
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4538
Maardu Linna Koor
Jekaterina Hakk
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
27
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4539
Naiskoor Südamehääl
Eva Püssa
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
28
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4540
Roosna-Alliku Naiskoor
Anne Rikberg
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4541
Paide Naiskoor
Tiina Kivimäe, Anne Toomistu
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
30
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4542
Põlva Naiskoor Mai
Saidi Tammeorg
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
31
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4543
Pärnu Lauluselts Leelo
Hilja Vainula, Tiia Tamm
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
32
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4544
Paula
Reelika Looring
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
33
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4545
Viljandi Naiskoor Eha
Esta Kivisild
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
34
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4546
Võru Naiskoor Kannel
Helga Ilves, Erja Arop
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
35
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4547
Koor Tempera
Signe Rõõmus
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
36
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4548
Helsingi Eesti Naiskoor
Silver Lumi
VABADUSE PST II; tumesinine kolonn (Vabaduse pst keskmine kolonn)
37
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4549
Hugo Treffneri Gümnaasiumi rahvatantsuansambel TANTSUTALLAD
Uve Saar
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
1
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4550
Põlva Linna Puhkpilliorkester
Peeter Änilane
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
2
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4551
Tartu Akadeemiline Meeskoor
Kuno Kerge,Made Ritsing
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
3
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4552
Eesti Metsatöötajate Meeskoor Forestalia
Alo Ritsing, Made Ritsing
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
4
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4553
Eesti Üliõpilaste Seltsi Meeskoor
Oliver Povel, Triin Povel
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
5
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4554
Elva Meeskoor
Meelis Roosaar
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
6
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4555
Haaslava Meeskoor
Kalev Lindal
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
7
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4556
Korp! Sakala Meeskoor
Kalev Lindal, Marko Pruul
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
8
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4557
Eesti Maaülikooli Meeskoor Gaudeamus
Lauri Breede, Külli Karask
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
9
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4558
Korporatsioon Rotalia Meeskoor
Lauri Breede, Mariliis Kreintaal
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
10
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4559
Tartu Meeskoor Akadeemiline Emajõgi
Karin Raamat
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
11
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4560
Eesti Rahvusmeeskoor
Mikk Üleoja
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
12
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4561
Emls Tallinna Meeskoor
Jüri Mellik
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
13
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4562
Akadeemiline Meeste Lauluselts
Laine Randjärv, Indrek Umberg
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
14
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4563
Jõgeva Meeskoor Mehis
Merike Katt
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
15
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4564
Meeskoor Sakala
Liisi Toomsalu
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
16
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4565
Lasva Meeskoor
Jane Reiljan-Prätz
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
17
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4566
Võru Meeskoor
Signe Rõõmus
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
18
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4567
Pohjan Laulu
Mihkel Koldits
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
19
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4568
Hugo Treffneri Gümnaasiumi rahvatantsuansambel TANTSUTALLAD
Uve Saar
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
20
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4569
Segakoor Vanemuine
Liia Laanmets-Ojap
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
21
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4570
Nõo Reaalgümnaasiumi Segakoor
Anne Kasesalu-Roops
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
22
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4571
Tartu Tamme Kooli Noortekoor
Kersti Aan
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
23
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4572
Tartu Tamme Gümnaasiumi Segakoor
Roosi Rõõmusaare
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
24
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4573
Maarja-Magdaleena Segakoor
Liia Koorts
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
25
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4574
Politseikoor Chorus Menticum
Eve Paap, Ingrid Pihelgas
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
26
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4575
Hugo Treffneri Gümnaasiumi Segakoor Anima
Eve Paap
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
27
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4576
Tartu Üliõpilassegakoor
Küllike Joosing
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
28
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4577
Kammerkoor Helü
Küllike Joosing, Anu Lepik
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4578
Laulukoor Tarbatu
Lauri Breede
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
30
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4579
Tartu Rahvaülikooli Segakoor
Lauri Breede
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
31
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4580
Tartu Rahvaülikooli Kammerkoor Ja22
Lauri Breede
RAEKOJA PLATS; kollane kolonn
32
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4581
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli segarühm
Aveli Asber
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
1
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4582
Heino Elleri Muusikakooli Puhkpilliorkester
Priit Sonn, Mihkel Kallip
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
2
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4583
Tartu Ülikooli Kammerkoor
Triin Koch
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
3
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4584
Miina Härma Gümnaasiumi Segakoor
Kadri Leppoja, Markus Leppoja
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
4
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4585
Tartu Noortekoor
Markus Leppoja, Riho Leppoja
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
5
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4586
Tartu Noortekoori Vilistlaskoor
Markus Leppoja
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
6
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4587
Tartu Hansa Segakoor
Eva Kams, Margus Kask
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
7
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4588
Eesti Lätlaste Koor Ziemeļu Balsis
Matiss Briedis, Rihards Zarins
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
8
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4589
Tartu Waldorfgümnaasiumi Segakoor
Külli Aavakivi
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
9
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4590
Laulupeomuuseumi Segakoor
Neili Peters-Meus
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
10
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4591
Võnnu Kihelkonnakoor Kihko
Henri Käärik
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
11
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4592
Tartu Rahvaülikooli Segakoor
Lauri Breede
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
12
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4593
Tartu Rahvaülikooli Kammerkoor Ja22
Lauri Breede
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
13
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4594
Tartu Luterliku Peetri Koguduse Segakoor
Mari Tooming
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
14
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4595
Emü Kammerkoor Camerata Universitatis
Seidi Mutso, Lembi -Liis Ebre
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
15
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4596
Segakoor Vega
Kristina Sildos
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
16
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4597
Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumi Noortekoor
Merike Pedaste
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
17
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4598
Kammerkoor A.le Coq
Ragne Lind, Jana Käär
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
18
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4599
Konguta Segakoor
Ragne Lind, Merilin Seer
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
19
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4600
Tartu Ülikooli Delta Segakoor
Sven Aller, Mai Ristioja
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
20
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4601
Miina Härma Lauluseltsi Segakoor
Külli Karask
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
21
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4602
Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi Segakoor ja Neidudekoor
Kaie Mägimets, Tiiu Loite
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
22
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4603
Tartu Üliõpilaste Looduskaitseringi Segakoor
Sirle Lorvi
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
23
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4604
Kammerkoor Solemijo
Nele Valdru
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
24
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4605
Kambja Segakoor Läte
Saidi Tammeorg
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
25
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4606
Viisiratas
Airi Pedaja
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
26
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4607
Luuska Lauluühing
Karita Käesel
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
27
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4608
Segakoor Karp
Reet Kuntus
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
28
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4609
Äksi Segakoor
Krista Kuus
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4610
Tartu Pereliit
Matiss Briedis
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
30
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4611
Kammerkoor Kolm Lindu
Valter Soosalu
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
31
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4612
E Stuudio Kammerkoor
Külli Lokko, Karita Käesel
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
32
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4613
Biomeedikumi Segakoor
Liisa Rahusoo
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
33
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4614
Laulupesa Segakoor
Airi Liiva, Karita Käesel
VABADUSE PST III; punane kolonn (Vabaduse pst pargi poolne kolonn)
34
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4615
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli segarühm
Aveli Asber
POE TN; roheline kolonn
1
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4616
Tartu Akadeemiliste Organisatsioonide Segakoor Causa Amoris
Matiss Briedis, Lembi Liis Ebre
POE TN; roheline kolonn
2
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4617
Vanemuise Teatri Ooperikoor
Aleksandr Bražnik, Kristi Jagodin
POE TN; roheline kolonn
3
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4618
Estiko Segakoor
Lembi-Liis Ebre
POE TN; roheline kolonn
4
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4619
Tarmeko Kammerkoor
Laine Randjärv
POE TN; roheline kolonn
5
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4620
Tartu Saksikoor
Toomas Peterson
POE TN; roheline kolonn
6
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4621
Tallinna Rotary Klubi Segakoor
Laine Randjärv
POE TN; roheline kolonn
7
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4622
Püha Johannese Kooli Noortekoor
Ilona Muhel, Maarian Toompere
POE TN; roheline kolonn
8
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4623
Tallinna Saarlaste Segakoor
Helen Kivimägi
POE TN; roheline kolonn
9
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4624
Laulupidur
Ragne Rüütelmaa, Brenda Pärtel
POE TN; roheline kolonn
10
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4625
Eesti Noorte Segakoor
Silja Uhs, Brenda Pärtel
POE TN; roheline kolonn
11
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4626
Aruküla Segakoor Spunk
Tiina Tinn
POE TN; roheline kolonn
12
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4627
Kammerkoor Avis Animi
Leiu Tõnissaar
POE TN; roheline kolonn
13
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4628
Eesti Panga Kammerkoor
Peeter Perens
POE TN; roheline kolonn
14
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4629
Tallinna Tehnikakõrgkooli Kammerkoor
Aleksandra Bekušev, Nikita Mištšenko
POE TN; roheline kolonn
15
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4630
I.n.t.a. Segakoor
Inta Roost
POE TN; roheline kolonn
16
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4631
Pelgulinna Gümnaasiumi Segakoor
Maris Kaldaru
POE TN; roheline kolonn
17
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4632
Raudam
Kristi Karro
POE TN; roheline kolonn
18
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4633
Vikerlased
Helen Allikvee
POE TN; roheline kolonn
19
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4634
Rae Kammerkoor
Ingrid Orumaa
POE TN; roheline kolonn
20
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4635
Kammerkoor Encore
Karin Tuul
POE TN; roheline kolonn
21
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4636
Segarahvatantsurühm Tuulispastel
Karel Vähi
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
1
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4637
Eesti Kunstiakadeemia Kammerkoor
Kristel Marand, Annely Leinberg
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
2
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4638
Eesti Maksu- Ja Tolliameti Segakoor Peale Viit
Sara Corriga
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
3
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4639
Kammerkoor Ö:
Mari Kalling, Grete Maipuu
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
4
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4640
Erki Kammerkoor
Mari Kalling
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
5
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4641
Peeteli Kammerkoor
Eve Padar
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
6
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4642
Atsalama Segakoor
Tiina Dammann
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
7
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4643
Lüganuse Segakoor
Heili Kivi
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
8
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4644
Jõgeva Kammerkoor
Merike Katt
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
9
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4645
Serviti
Ülle Sakarias, Katrin Puusepp
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
10
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4646
Palamuse Segakoor Kuus Õuna
Maret Oja
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
11
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4647
Koeru Segakoor
Marju Rubli
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
12
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4648
Segakoor Sink- Sale- Proo
Kaja Kraav
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
13
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4649
Segakoor Kevadised Hetked
Saidi Tammeorg
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
14
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4650
Räpina Kammerkoor
Tiina Kadarpik
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
15
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4651
Pärnu Kammerkoor
Elo Kesküla
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
16
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4652
Audru Valla Segakoor
Tiia Tamm
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
17
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4653
Kabala Segakoor
Marike Uusjärv, Anu Siniroht
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
18
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4654
Sörve Maakoor
Anu Lepik
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
19
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4655
Eveko
Eve Eljand
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
20
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4656
Viljandimaa Kammerkoor
Kadi Ritsing, Lii Lõhmus
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
21
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4657
Lapuan Sekakuoro
Sirpa Nukala, Jussi Maunula
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
22
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4658
Seitakuoro
Kadri Joamets, Mihkel Koldits
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
23
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4659
Tampere Eesti Koor Tammest
Anneli Julén
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
24
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4660
Art Academy Of Latvia Choir Mons Anticus
Einārs Verro, Zane Kažēna
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK I; lilla kolonn
25
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4661
Miina Härma Gümnaasiumi rahvatantsurühm Härmatis C1
Anita Kreen
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
1
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4662
Ülenurme Muusikakooli Puhkpilliorkester
Kersti Perandi, Priit Rusalepp
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
2
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4663
E Stuudio Koorikooli Lastekoor
Helen Kirsi
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
3
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4664
Juhan Liivi Nim Alatskivi Kooli Lastekoor
Eve Koort
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
4
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4665
Kambja Ignatsi Jaagu Kooli Lastekoor
Marika Lehiste
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
5
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4666
Kõrveküla Põhikooli Lastekoor
Tiina Kivastik, Inge Lahtmets
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
6
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4667
Laulupesa Lastekoor
Airi Liiva, Kristi Jörberg
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
7
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4668
Luunja Keskkooli Lastekoor
Liina Arras, Joosep Verbu
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
8
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4669
Lähte Ühisgümnaasiumi Lastekoor
Krista Kuus, Henri Käärik
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
9
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4670
Nõo Põhikooli Lastekoor
Anne Kasesalu-Roops
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
10
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4671
Puhja Kooli Lastekoor
Silja Siil
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
11
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4672
Raatuse Kooli Lastekoor
Mai Rand, Brigita Joosing
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
12
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4673
Rõngu Keskkooli Lastekoor
Erle Mägi
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
13
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4674
Tartu Annelinna Gümnaasiumi Lastekoor
Alla Botšarova, Julia Trubatšova
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
14
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4675
Tartu Descartes´i Kooli Lastekoor
Anneli Koppel
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
15
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4676
Tartu Erakooli Lastekoor
Raina Luht
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
16
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4677
Tartu Forseliuse Kooli Lastekoor
Teana Sobko, Ingrid Pihelgas
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
17
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4678
Tartu Hansa Kooli Lastekoor
Katrin Aasmäe
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
18
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4679
Tartu Karlova Koorikooli Lastekoor
Vilve Maide. Imbi Goldman
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
19
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4680
Tartu Katoliku Hariduskeskuse Lastekoor
Seidi Mutso
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
20
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4681
Tartu Kesklinna Kooli Lastekoor
Roosi Rõõmusaare, Nele Valdru
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
21
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4682
Tartu Kivilinna Kooli Lastekoor
Egle Põder
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
22
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4683
Tartu Luterliku Peetri Kooli Lastekoor
Kristina Sildos
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
23
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4684
Tartu Mart Reiniku Kooli Lastekoor
Hiiele Schasmin
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
24
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4685
Miina Härma Gümnaasiumi rahvatantsurühm Härmatis C2
Anita Kreen
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
25
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4686
Tartu Miina Härma Gümnaasiumi Lastekoor
Sirle Lorvi
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
26
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4687
Tartu Tamme Kooli Lastekoor
Mariann Virkhausen
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
27
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4688
Tartu Waldorfgümnaasiumi Lastekoor
Külli Aavakivi
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
28
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4689
Tartu Variku Kooli Lastekoor
Karmen Orissaar
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4690
Tartu Veeriku Kooli Lastekoor
Mare Vakker, Astra Volkov
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
30
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4691
Ülenurme Gümnaasiumi Lastekoor
Tiiu Voort, Karita Käesel
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
31
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4692
Pelgulinna Gümnaasiumi Lastekoor
Tiiu Sinipalu
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
32
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4693
Tallinna Huvikeskus Kullo Lastekoor Ellerhein
Anneli Mäeots, Ilona Muhel
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
33
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4694
Hiiumaa Tütarlastekoor
Ulvi Tamm
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
34
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4695
Jõgeva Muusikakooli Lastekoor
Merike Katt
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
35
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4696
Albu Kooli Lastekoor
Kaja Kraav
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
36
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4697
Räpina Ühisgümnaasiumi Lastekoor
Tiina Kadarpik
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
37
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4698
Saverna Põhikooli Lastekoor
Tiina Konks
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
38
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4699
Otepää Gümnaasiumi Lastekoor
Eve Eljand
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
39
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4700
Viljandi Kesklinna Kooli Lastekoor
Esta Kivisild
KÜÜNI JA POE TN RISTMIK II; roosa kolonn
40
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4701
TÜ Akadeemiline Puhkpilliorkester Popsid
Kätlin Virgo
AUTO rongkäigu lõpus
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4702
Eesti Maaülikooli rahvatantsuansambel Tarbatu lasterühm
Kristel Maruste
VESKI tänava ots
1
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4703
Tartu Mart Reiniku Kooli Puhkpilliorkester
Aveli Paide, Jaan Tilgar
VESKI tänava ots
2
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4704
Tartu Karlova Lasteaed- Karoliine
Anu Ubaleht
VESKI tänava ots
3
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4705
Tartu Karlova Lasteaed Sassi Maja Viisikoor
Reet Rohtla
VESKI tänava ots
4
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4706
Tartu Lasteaed Rõõmumaa, Midrimaa Maja
Tiivi Marken
VESKI tänava ots
5
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4707
Tartu Lasteaed Kivike
Meeli Rammul
VESKI tänava ots
6
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4708
Tartu Lasteaed Ristikhein
Raili Liis, Tiivi Marken
VESKI tänava ots
7
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4709
Tartu Eralasteaed Tupsik
Marina Kasemaa
VESKI tänava ots
8
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4710
Ilmatsalu Lasteaed Lepatriinu, Rõõmutriinude Rühm
Lia Piir
VESKI tänava ots
9
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4711
Kambja Lasteaed Mesimumm Mudilaskoor
Anu Ird
VESKI tänava ots
10
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4712
Kõrveküla Lasteaed Päikeseratas
Viivika Raal
VESKI tänava ots
11
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4713
Tartu Lasteaed Rukkilill
Piia Annilo
VESKI tänava ots
12
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4714
Tartu Lasteaed Lotte
Ailen Soe
VESKI tänava ots
13
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4715
Tartu Lasteaed Tähtvere Lepatriinude Rühm
Mailis Järveots
VESKI tänava ots
14
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4716
Tartu Lasteaed Tähtvere Krõllide Rühm
Marju Värton
VESKI tänava ots
15
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4717
Kuuste Lasteaia Mudilaskoor
Mare Muru
VESKI tänava ots
16
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4718
Nõo Lasteaedade Mudilaskoor
Ragne Meier
VESKI tänava ots
17
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4719
Tartu Lasteaed Annike Mudilaskoor
Svetlana Šipulina
VESKI tänava ots
18
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4720
Piilupesa Mudilaskoor
Elo Kikas
VESKI tänava ots
19
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4721
Tartu Lasteaed Naerumaa Laululapsed
Helika Gustavson-Rätsep
VESKI tänava ots
20
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4722
Tartu Lasteaed Hellik Haldjate Rühm
Diana Viia
VESKI tänava ots
21
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4723
Tartu Lasteaed Väike Päike
Aires Kund
VESKI tänava ots
22
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4724
Lasteaed Rõõmumaa (Rõõmupesa)
Katerin Rüütli
VESKI tänava ots
23
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4725
Lohkva Lasteaed
Triin Pall
VESKI tänava ots
24
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4726
Melliste Lasteaed
Kaie Kangur
VESKI tänava ots
25
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4727
Tartu Lasteaed Krõll Mudilaskoor
Janika Jakobson
VESKI tänava ots
26
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4728
LA Klaabumaa Sireli Maja Mudilaskoor
Jana Käär
VESKI tänava ots
27
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4729
LA Klaabumaa Klaabu Maja Mudilaskoor
Tähti Lehtsaar
VESKI tänava ots
28
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4730
Sillaotsa Kooli Haaslava Lasteaia Mudilaskoor
Meril Kilk
VESKI tänava ots
29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4731
Tartu Lasteaed Tripsik "Triinu Ja Taavi"
Silja Tofri, Inna Sidoruk
VESKI tänava ots
30
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4732
Sillaotsa Kooli Roiu Lasteaia Mürakarurühma Mudilased
Krista Brusko
VESKI tänava ots
31
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4733
Alatskivi Lasteaia Mudilaskoor
Ingrid Sinilaht
VESKI tänava ots
32
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4734
Eralasteaed Rüblik
Jaana Oberst
VESKI tänava ots
33
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4735
Tartu Mõmmiku Lasteaia Mudilaskoor
Veera Potašenkova
VESKI tänava ots
34
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4736
Lähte Kiisupere Laulukoor
Jaana Oberst
VESKI tänava ots
35
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4737
Puhja Lasteaed Pääsusilm Mudilaskoor
Merilin Seer
VESKI tänava ots
36
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4738
Helika Lasteaed
Marju Järvpõld
VESKI tänava ots
37
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4739
Tartu Maarjamõisa Lasteaia Mudilaskoor
Maire Kallingo, Merle Linda Kangur
VESKI tänava ots
38
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4740
Tartu Poku Lasteaia Mudilaskoor
Elve Kalmre, Maili Voitka
VESKI tänava ots
39
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4741
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel, Tulevased Tudengid
Margit Metsla-Rebane
VESKI tänav 13
1
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4742
Tartu Hansa Kooli Mudilaskoor
Sille Tiks
VESKI tänav 13
2
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4743
Tartu Tamme Kooli Mudilaskoor
Mariann Virkhausen
VESKI tänav 13
3
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4744
Tartu Karlova Kooli Poiste Mudilaskoor
Annelii Traks
VESKI tänav 13
4
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4745
Tartu Karlova Kooli Üldklasside Mudilaskoor
Ragne Lind
VESKI tänav 13
5
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4746
Tartu Karlova Koorikooli Mudilaskoor
Vilve Maide
VESKI tänav 13
6
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4747
Tartu Forseliuse Kooli Mudilaskoor
Ingrid Pihelgas
VESKI tänav 13
7
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4748
Tartu Mart Reiniku Kooli Muusikaklasside Mudilaskoor
Tiiu Loite
VESKI tänav 13
8
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4749
Tartu Annelinna Gümnaasiumi Mudilaskoor
Alla Botšarova
VESKI tänav 13
9
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4750
Tartu Waldorfgümnaasiumi Mudilaskoor
Karin Raamat
VESKI tänav 13
10
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4751
Tartu Aleksander Puškini Kooli Mudilaskoor
Svetlana Šipulina
VESKI tänav 13
11
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4752
Tartu Katoliku Hariduskeskuse Mudilaskoor
Seidi Mutso
VESKI tänav 13
12
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4753
Ilmatsalu Põhikooli Mudilaskoor
Heidi Piisang, Tiina Sakjas
VESKI tänav 13
13
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4754
Tartu Kivilinna Kooli 3.-4. Klasside Mudilaskoor
Piret Kuiv
VESKI tänav 13
14
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4755
Tartu Kivilinna Kooli 1.- 2. Klasside Mudilaskoor
Piret Kuiv, Inga Sermat
VESKI tänav 13
15
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4756
Miina Härma Gümnaasiumi 2. Klassi Mudilaskoor
Külli Karask
VESKI tänav 13
16
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4757
Miina Härma Gümnaasiumi Mudilaskoor
Külli Karask
VESKI tänav 13
17
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4758
Tartu Mart Reiniku Kooli Mudilaskoor Siisike
Hiiele Schasmin
VESKI tänav 13
18
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4759
Tartu Variku Kooli Mudilaskoor
Kadri Karjus
VESKI tänav 13
19
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4760
Tartu Kesklinna Kooli Mudilaskoor
Nele Valdru, Roosi Rõõmusaare
VESKI tänav 13
20
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4761
Tartu Descartes´i Kooli Mudilaskoor
Anneli Koppel
VESKI tänav 13
21
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4762
Laulupesa Mudilaskoor
Airi Liiva, Kristi Jörberg
VESKI tänav 13
22
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4763
Tartu Erakooli Mudilaskoor (Tera)
Sirje Nooska, Anžela Lember
VESKI tänav 13
23
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4764
Raatuse Kooli Mudilaskoor
Mai Rand, Brigita Joosing
VESKI tänav 13
24
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4765
Tartu Luterliku Peetri Kooli Mudilaskoor
Kristina Sildos
VESKI tänav 13
25
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4766
Tartu Veeriku Kooli Mudilaskoor
Mare Vakker
VESKI tänav 13
26
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4767
Elva Gümnaasiumi Mudilaskoor
Ehtel Kuldvere-Vent
VESKI tänav 13
27
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4768
Kambja Ignatsi Jaagu Kooli Mudilaskoor
Marika Lehiste
VESKI tänav 13
28
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4769
Nõo Põhikooli Mudilaskoor
Anne Kasesalu-Roops, Harry-Karl Lepp
VESKI tänav 13
29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4770
Juhan Liivi Nim Alatskivi Kooli Mudilaskoor
Eve Koort
VESKI tänav 13
30
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4771
Kuuste Kooli Mudilaskoor
Mare Muru
VESKI tänav 13
31
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4772
Melliste Kooli Mudilaskoor
Mare Muru
VESKI tänav 13
32
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4773
Luunja Keskkooli Mudilaskoor
Liina Arras, Liia Laanmets-Ojap
VESKI tänav 13
33
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4774
Sillaotsa Kooli Mudilaskoor
Egle Takk
VESKI tänav 13
34
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4775
Puhja Kooli Mudilaskoor
Silja Siil
VESKI tänav 13
35
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4776
Ülenurme Gümnaasiumi Mudilaskoor
Margit Paju, Britt Laats
VESKI tänav 13
36
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4777
Kõrveküla Põhikooli Mudilaskoor
Tiina Kivastik, Inge Lahtmets
VESKI tänav 13
37
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4778
Lähte Ühisgümnaasiumi Mudilaskoor
Krista Kuus
VESKI tänav 13
38
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4779
Rõngu Keskkooli Mudilaskoor
Erle Mägi
VESKI tänav 13
39
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4780
Tabivere Põhikooli Mudilaskoor
Matiss Briedis
VESKI tänav 13
40
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4781
Jõgeva Muusikakooli Mudilaskoor
Mare Talve
VESKI tänav 13
41
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4782
Albu Kooli Mudilaskoor
Kaja Kraav
VESKI tänav 13
42
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4783
Helsingi Eesti Mudilaskoor
Annika Lumi
VESKI tänav 13
43
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4784
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli noorterühm
Margit Metsla-Rebane
VESKI tänav 13
44
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
raivokaldma_6fm1nwh9
21.06.2024 11:29
4785
Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor
Valter Soosalu, Heldur Harry Põlda
Vabaduse pst 3 (Hesburger) maja ees, liituvad peale LAK rongkäigu lõppu