Tabelist leiad laulupeo eelproovide ajad kooriliikide kaupa.
Oma kollektiivi eelproovi täpse aja nägemiseks kasuta allolevat otsinguvormi. Oleme kollektiivid ära jaganud, et mugavalt prooviruumidesse mahtuda.
Lasteaedade mudilaskoorid
19. märts 2024
kell 9.30-10.30
Kõrveküla Põhikool
3. aprill 2024
kell 9.30-10.30
kell 11.00-12.00
Tartu Mart Reiniku Kool
10. aprill 2024
kell 9.30-10.30
Kambja kultuurikeskus
Koolide mudilaskoorid
6. märts 2024
kell 11.00-12.30
Kambja kultuurikeskus
13. märts 2024
kell 11.00-12.30
Kõrveküla Põhikool
20. märts 2024
kell 9.00-10.30
kell 11.00-12.30
Tartu Tamme Kool
27. märts 2024
kell 9.00-10.30
kell 11.00-12.30
Tartu Mart Reiniku Kool
Lastekoorid
5. märts 2024
kell 9.00-12.00
kell 12.30-15.30
Tartu Mart Reiniku Kool
19. märts 2024
kell 11.30-14.30
Kambja kultuurikeskus
28. märts 2024
kell 9.00-12.00
Kõrveküla Põhikool
Poistekoorid
12. märts 2024
kell 9.00–11.00
kell 11.30–13.30
Tartu Tamme Kool
19. märts 2024
kell 9.00-11.00
Kambja kultuurikeskus
Meeskoorid
30. märts 2024
kell 11.00-15.00
Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn)
6. aprill 2024
kell 10.00-14.00
kell 15.30-19.30
Vanemuise kontserdimaja
Naiskoorid
30. märts 2024
kell 10.00-14.00
Vene Kultuurikeskus (Mere pst 5, Tallinn)
6. aprill 2024
kell 9.00-13.00
kell 14.30-18.30
Vanemuise kontserdimaja
Segakoorid
30. märts 2024
kell 15.30-19.30
Vene Kultuurikeskus (Mere pst 5, Tallinn)
4. mai 2024
kell 10.00–14.00
kell 15.00–19.00
Vanemuise kontserdimaja
Leidke koori või orkestri eelproovi täpne toimumisaeg
Otsingus võite kasutada ka üksnes osa kollektiivi nimest. Dirigendi puhul võib sisestada ka ainult ees- või perenime. Samuti ei pea olema täidetud mõlemad otsinguväljad.
wdt_ID | Kollektiivi liik | Kollektiivi nimi | Dirigendid | Kuupäev | Kellaaeg | Asukoht | Peaproov 22. juunil 2024 Tartu lauluväljakul |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1211 | MEK – meeskoor | Akadeemiline Meeste Lauluselts | Laine Randjärv, Indrek Umberg | 30. märts 2024 | 11.00-15.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | 9.40 kogunemine 10.00 I Ühendkoori proov 11.45 kogunemine 12.00 proov 13.00 kogunemine 13.20 II Ühendkoori proov |
1212 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Alatskivi Lasteaia Mudilaskoor | Ingrid Sinilaht | 19. märts 2024 | 9.30-10.30 | Kõrveküla Põhikooli aulas | |
1213 | LAK – lastekoor | Albu Kooli Lastekoor | Kaja Kraav | 5. märts 2024 | 12.30-15.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1214 | MUK – mudilaskoor | Albu Kooli Mudilaskoor | Kaja Kraav | 20. märts 2024 | 11.00-12.30 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1215 | SEK – segakoor | Art Academy Of Latvia Choir Mons Anticus | Einārs Verro, Zane Kažēn | Eelproovides ei osale | |||
1216 | SEK – segakoor | Aruküla Segakoor Spunk | Tiina Tinn | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1217 | SEK – segakoor | Atsalama Segakoor | Tiina Dammann | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1218 | SEK – segakoor | Audru Valla Segakoor | Tiia Tamm | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1219 | SEK – segakoor | Biomeedikumi Segakoor | Liisa Rahusoo | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1220 | NAK – nais-ja neidudekoor | C!S!E! | Marju Lille | 6. aprill 2024 | 9.00-13.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1221 | SEK – segakoor | E Stuudio Kammerkoor | Külli Lokko, Karita Käesel | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1222 | LAK – lastekoor | E Stuudio Koorikooli Lastekoor | Helen Kirsi | 5. märts 2024 | 12.30-15.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1223 | MUK – mudilaskoor | E Stuudio Koorikooli Mudilaskoor | Kaisa Lillepuu, Roosi Rõõmusaare | 27. märts 2024 | 09.00-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kool | |
1224 | NAK – nais-ja neidudekoor | E Stuudio Tütarlastekoor | Külli Lokko | 6. aprill 2024 | 14.30-18.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1225 | SEK – segakoor | Eesti Kunstiakadeemia Kammerkoor | Kristel Marand, Annely Leinberg | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1226 | SEK – segakoor | Eesti Lätlaste Koor Ziemeļu Balsis | Matiss Briedis | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1227 | MEK – meeskoor | Eesti Maaülikooli Meeskoor Gaudeamus | Lauri Breede, Külli Karask | 6. aprill 2024 | 10.00-14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1228 | SEK – segakoor | Eesti Maksu- Ja Tolliameti Segakoor Peale Viit | Sara Corriga | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1229 | MEK – meeskoor | Eesti Metsatöötajate Meeskoor Forestalia | Alo Ritsing, Mde Ritsing | 6. aprill 2024 | 10.00-14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1230 | SEK – segakoor | Eesti Noorte Segakoor | Silja Uhs | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1231 | SEK – segakoor | Eesti Panga Kammerkoor | Peeter Perens | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1232 | MEK – meeskoor | Eesti Rahvusmeeskoor | Mikk Üleoja | 30. märts 2024 | 11.00-15.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1233 | NAK – nais-ja neidudekoor | Eesti Rahvusraamatukogu Naiskoor | Andres Heinapuu | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1234 | MEK – meeskoor | Eesti Üliõpilaste Seltsi Meeskoor | Oliver Povel | 6. aprill 2024 | 15.30-19.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1235 | NAK – nais-ja neidudekoor | Elleri Tütarlastekoor | Külli Lokko | 6. aprill 2024 | 14.30-18.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1236 | MUK – mudilaskoor | Elva Gümnaasiumi Mudilaskoor | Ehtel Kuldvere-Vent | 6. märts 2024 | 11.00-12.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1237 | NAK – nais-ja neidudekoor | Elva Gümnaasiumi Neidudekoor | Merike Allik | 6. aprill 2024 | 14.30-18.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1238 | POK – poistekoor | Elva Gümnaasiumi Poistekoor | Meelis Roosaar | 19. märts 2024 | 9.00-11.00 | Kambja kultuurikeskuses | |
1239 | MEK – meeskoor | Elva Meeskoor | Meelis Roosaar | 6. aprill 2024 | 10.00-14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1240 | NAK – nais-ja neidudekoor | Elva Naiskoor "Kaja" | Astra Volkov | 6. aprill 2024 | 9.00-13.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1241 | SEK – segakoor | Emü Kammerkoor Camerata Universitatis | Seidi Mutso, Lembi-Liis Ebre | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1242 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Eralasteaed Rüblik | Terje Viilol, Jaana Oberst | 3. aprill 2024 | 11.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1243 | SEK – segakoor | Erki Kammerkoor | Mari Kalling | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1244 | SEK – segakoor | Eveko | Eve Eljand | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1245 | NAK – nais-ja neidudekoor | Fis Bemoll | Anu Lepik | 6. aprill 2024 | 9.00-13.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1246 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Haaslava Lasteaia Mudilaskoor | Meril Kilk | 10. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1247 | MEK – meeskoor | Haaslava Meeskoor | Kalev Lindal | 6. aprill 2024 | 15.30-19.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1248 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Helika Lasteaed | Marju Järvpõld | 3. aprill 2024 | 11.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1249 | MUK – mudilaskoor | Helsingi Eesti Mudilaskoor | Silver Lumi | Eelproovides ei osale | |||
1251 | POK – poistekoor | Hiiumaa Poistekoor | Ulvi Tamm | Eelproovides ei osale | |||
1252 | LAK – lastekoor | Hiiumaa Tütarlastekoor | Ulvi Tamm | Eelproovides ei osale | |||
1253 | SEK – segakoor | Hugo Treffneri Gümnaasiumi Segakoor Anima | Eve Paap | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1254 | SEK – segakoor | I.n.t.a. Segakoor | Inta Roost | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1255 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Ilmatsalu Lasteaed Lepatriinu, Rõõmutriinude Rühm | Lia Piir | 19. märts 2024 | 9.30-10.30 | Kõrveküla Põhikooli aulas | |
1256 | MUK – mudilaskoor | Ilmatsalu Põhikooli Mudilaskoor | Heidi Piisang, Tiina Sakjas | 13. märts 2024 | 11.00-12.30 | Kõrveküla Põhikool | |
1257 | LAK – lastekoor | Juhan Liivi Nim Alatskivi Kooli Lastekoor | Eve Koort | 28. märts 2024 | 9.00-12.00 | Kõrveküla Põhikooli aulas | |
1258 | MUK – mudilaskoor | Juhan Liivi Nim Alatskivi Kooli Mudilaskoor | Eve Koort | 13. märts 2024 | 11.00-12.30 | Kõrveküla Põhikooli aulas | |
1259 | SEK – segakoor | Jõgeva Kammerkoor | Merike Katt | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1260 | MUK – mudilaskoor | Jõgeva Muusikakooli Mudilaskoor | Mare Talve | 13. märts 2024 | 11.00-12.30 | Kõrveküla Põhikooli aulas | |
1261 | SEK – segakoor | Kabala Segakoor | Marike Uusjärv, Anu Siniroht | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1262 | LAK – lastekoor | Kambja Ignatsi Jaagu Kooli Lastekoor | Marika Lehiste | 19. märts 2024 | 11.30-14.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1263 | MUK – mudilaskoor | Kambja Ignatsi Jaagu Kooli Mudilaskoor | Marika Lehiste | 6. märts 2024 | 11.00-12.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1264 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Kambja Lasteaed Mesimumm | Anu Ird | 10. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1265 | POK – poistekoor | Kambja Poistekoor | Jana Käär | 19. märts 2024 | 9.00-11.00 | Kambja kultuurikeskuses | |
1266 | SEK – segakoor | Kambja Segakoor Läte | Saidi Tammeorg | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1267 | SEK – segakoor | Kammerkoor A.le Coq | Ragne Lind, Jana Käär | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1269 | SEK – segakoor | Kammerkoor Encore | Karin Tuul | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1270 | SEK – segakoor | Kammerkoor Helü | Küllike Joosing | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1271 | SEK – segakoor | Kammerkoor Kolm Lindu | Valter Soosalu | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1272 | SEK – segakoor | Kammerkoor Solemijo | Nele Valdru | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1273 | SEK – segakoor | Kammerkoor Ö: | Mari Kalling, Grete Maipuu | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1274 | NAK – nais-ja neidudekoor | Kammernaiskoor Lu | Reeda Kreen | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1275 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Klaabumaa Sireli Maja Mudilaskoor | Jana Käär | 3. aprill 2024 | 11.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1276 | NAK – nais-ja neidudekoor | Kliinikumi Naiskoor | Nele Valdru | 6. aprill 2024 | 9.00-13.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1277 | SEK – segakoor | Koeru Segakoor | Marju Rubli | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1278 | SEK – segakoor | Konguta Segakoor | Ragne Lind, Merilin Seer | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1279 | NAK – nais-ja neidudekoor | Koor Tempera | Signe Rõõmus | 6. aprill 2024 | 14.30-18.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1280 | MEK – meeskoor | Korp! Sakala Meeskoor | Kalev Lindal, Marko Pruul | 6. aprill 2024 | 15.30-19.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1281 | NAK – nais-ja neidudekoor | Korporatsioon Filiae Patriae Naiskoor | Mari Kirss | 6. aprill 2024 | 9.00-13.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1282 | NAK – nais-ja neidudekoor | Korporatsioon Indla Naiskoor | Lembi-Liis Ebre | 6. aprill 2024 | 9.00-13.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1283 | MEK – meeskoor | Korporatsioon Rotalia Meeskoor | Mariliis Kreintaal, Lauri Breede, Roland Viilukas | 6. aprill 2024 | 10.00-14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1284 | MUK – mudilaskoor | Kuuste Kooli Mudilaskoor | Mare Muru | 6. märts 2024 | 11.00-12.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1285 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Kuuste Lasteaia Mudilaskoor | Mare Muru | 10. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1286 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Kõrveküla Lasteaed Päikeseratas | Viivika Raal | 19. märts 2024 | 9.30-10.30 | Kõrveküla Põhikooli aulas | |
1287 | NAK – nais-ja neidudekoor | Kõrveküla Naiskoor Tuule | Sirle Raadi, Krista Hint | 6. aprill 2024 | 9.00-13.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1288 | LAK – lastekoor | Kõrveküla Põhikooli Lastekoor | Tiina Kivastik, Inge Lahtmets, Sten Zaitsev | 28. märts 2024 | 9.00-12.00 | Kõrveküla Põhikooli aulas | |
1289 | MUK – mudilaskoor | Kõrveküla Põhikooli Mudilaskoor | Tiina Kivastik, Inge Lahtmets, Sten Zaitsev | 13. märts 2024 | 11.00-12.30 | Kõrveküla Põhikooli aulas | |
1290 | POK – poistekoor | Kõrveküla Põhikooli Poistekoor | Tiina Kivastik, Inge Lahtmets , Sten Zaitsev | 12. märts 2024 | 11.30-13.00 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1291 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | La Klaabumaa Klaabu Maja | Tähti Lehtsaar | 3. aprill 2024 | 11.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1292 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | La Rõõmumaa (Rõõmupesa) | Katerin Rüütli | 3. aprill 2024 | 11.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1293 | POK – poistekoor | Laekvere Kooli Poistekoor | Eve Kuusk | 12. märts 2024 | 9.00–11.00 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1294 | SEK – segakoor | Lapuan Sekakuoro | Sirpa Nukala | Eelproovides ei osale | |||
1295 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Lasteaed Puhhi Mudilaskoor | Ingrid Sinilaht | 3. aprill 2024 | 11.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1296 | MEK – meeskoor | Lasva Meeskoor | Jane Reiljan-Prätz | 6. aprill 2024 | 15.30-19.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1297 | SEK – segakoor | Laulukoor Tarbatu | Lauri Breede | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1298 | SEK – segakoor | Laulupeomuuseumi Segakoor | Neili Peters-Meus | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1299 | MUK – mudilaskoor | Laulupesa Mudilaskoor | Airi Liiva, Kristi Jörberg, Liis Pärn, Norman Triin | 27. märts 2024 | 11.00-12.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1300 | SEK – segakoor | Laulupesa Segakoor | Airi Liiva, Kristi Jörberg | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1302 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Lohkva Lasteaed | Triin Pall | 19. märts 2024 | 9.30-10.30 | Kõrveküla Põhikooli aulas | |
1303 | LAK – lastekoor | Luunja Keskkooli Lastekoor | Liina Arras, Joosep Verbu | 28. märts 2024 | 9.00-12.00 | Kõrveküla Põhikooli aulas | |
1304 | MUK – mudilaskoor | Luunja Keskkooli Mudilaskoor | Liina Arras | 27. märts 2024 | 11.00-12.30 | Tartu Mart Reiniku Kool | |
1305 | POK – poistekoor | Luunja Keskkooli Poistekoor | Liina Arras, Joosep Verbu | 19. märts 2024 | 9.00-11.00 | Kambja kultuurikeskuses | |
1306 | NAK – nais-ja neidudekoor | Luunja Laulukoor Jõeõed | Anne Kasesalu-Roops | 6. aprill 2024 | 9.00-13.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1307 | SEK – segakoor | Luuska Lauluühing | Karita Käesel | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1308 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Lähte Kiisupere Laulukoor | Jaana Oberst | 19. märts 2024 | 9.30-10.30 | Kõrveküla Põhikooli aulas | |
1309 | NAK – nais-ja neidudekoor | Lähte Naiskoor | Mall Türk | 6. aprill 2024 | 9.00-13.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1310 | LAK – lastekoor | Lähte Ühisgümnaasiumi Lastekoor | Krista Kuus, Henri Käärik | 28. märts 2024 | 9.00-12.00 | Kõrveküla Põhikooli aulas | |
1311 | MUK – mudilaskoor | Lähte Ühisgümnaasiumi Mudilaskoor | Krista Kuus | 13. märts 2024 | 11.00-12.30 | Kõrveküla Põhikooli aulas | |
1312 | POK – poistekoor | Lähte Ühisgümnaasiumi Poistekoor | Krista Kuus, Henri Käärik | 12. märts 2024 | 9.00-11.00 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1313 | SEK – segakoor | Lüganuse Segakoor | Heili Kivi | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1314 | NAK – nais-ja neidudekoor | Maardu Linna Koor | Jekaterina Hakk | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1315 | SEK – segakoor | Maarja-Magdaleena Segakoor | Liia Koorts | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1316 | MEK – meeskoor | Meeskoor Sakala | Liisi Toomsalu | 6. aprill 2024 | 15.30-19.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1317 | MUK – mudilaskoor | Melliste Kooli Mudilaskoor | Mare Muru | 6. märts 2024 | 11.00-12.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1318 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Melliste Lasteaed | Kaie Kangur | 19. märts 2024 | 9.30-10.30 | Kõrveküla Põhikooli aulas | |
1319 | MUK – mudilaskoor | Miina Härma Gümnaasiumi 2. Klassi Mudilaskoor | Külli Karask | 20. märts 2024 | 9.00-10.30 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1320 | MUK – mudilaskoor | Miina Härma Gümnaasiumi Mudilaskoor | Külli Karask | 20. märts 2024 | 11.00-12.30 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1321 | NAK – nais-ja neidudekoor | Miina Härma Gümnaasiumi Neidudekoor | Kadri Leppoja, Markus Leppoja | 6. aprill 2024 | 14.30-18.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1322 | POK – poistekoor | Miina Härma Gümnaasiumi Poistekoor | Lilia Ilves | 12. märts 2024 | 11.30–13.30 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1323 | SEK – segakoor | Miina Härma Gümnaasiumi Segakoor | Kadri Leppoja, Markus Leppoja | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1324 | SEK – segakoor | Miina Härma Lauluseltsi Segakoor | Külli Karask | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1325 | NAK – nais-ja neidudekoor | Naiskoor “Südamehääl” | Eva Püssa | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1326 | NAK – nais-ja neidudekoor | Naiskoor Cantare | Imbi Goldman | 6. aprill 2024 | 9.00-13.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1327 | NAK – nais-ja neidudekoor | Naiskoor Helletajad | Merle Soonberg | 6. aprill 2024 | 9.00-13.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1328 | NAK – nais-ja neidudekoor | Naiskoor Kaja | Karin Tuul, Kersti Seitam | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1329 | NAK – nais-ja neidudekoor | Naiskoor Meelika | Teele Utt | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1330 | NAK – nais-ja neidudekoor | Naiskoor Omal Viisil | Liisa Rahusoo, Mariell Piispea | 6. aprill 2024 | 9.00-13.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1331 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Nõo Lasteaedade Mudilaskoor | Ragne Meier, Ragne Meier, Annika Rosenthal, Maire Kubri | 10. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1332 | LAK – lastekoor | Nõo Põhikooli Lastekoor | Anne Kasesalu-Roops | 19. märts 2024 | 11.30-14.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1333 | MUK – mudilaskoor | Nõo Põhikooli Mudilaskoor | Anne Kasesalu-Roops | 6. märts 2024 | 11.00-12.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1334 | POK – poistekoor | Nõo Põhikooli Poistekoor | Anne Kasesalu-Roops | 19. märts 2024 | 9.00-11.00 | Kambja kultuurikeskuses | |
1335 | SEK – segakoor | Nõo Reaalgümnaasiumi Segakoor | Anne Kasesalu-Roops | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1336 | LAK – lastekoor | Otepää Gümnaasiumi Lastekoor | Eve Eljand | 19. märts 2024 | 11.30-14.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1337 | POK – poistekoor | Otepää Gümnaasiumi Poistekoor | Eve Eljand | 19. märts 2024 | 9.00-11.00 | Kambja kultuurikeskuses | |
1338 | NAK – nais-ja neidudekoor | Paide Naiskoor | Tiina Kivimäe, Anne Toomistu | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1339 | SEK – segakoor | Palamuse Segakoor Kuus Õuna | Maret Oja | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1340 | NAK – nais-ja neidudekoor | Paula | Reelika Looring | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1341 | SEK – segakoor | Peeteli Kammerkoor | Eve Padar | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1342 | LAK – lastekoor | Pelgulinna Gümnaasiumi Lastekoor | Tiiu Sinipalu | Eelproovides ei osale | |||
1343 | SEK – segakoor | Pelgulinna Gümnaasiumi Segakoor | Maris Kaldaru | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1344 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Piilupesa Mudilaskoor | Elo Kikas | 3. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1345 | MEK – meeskoor | Pohjan Laulu | Mihkel Koldits | Eelproovides ei osale | |||
1346 | SEK – segakoor | Politseikoor Chorus Menticum | Eve Paap, Ingrid Pihelgas | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1347 | LAK – lastekoor | Puhja Kooli Lastekoor | Silja Siil | 19. märts 2024 | 11.30-14.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1348 | MUK – mudilaskoor | Puhja Kooli Mudilaskoor | Silja Siil | 6. märts 2024 | 11.00-12.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1349 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Puhja Lasteaed Pääsusilm Mudilaskoor | Merilin Seer | 10. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1350 | NAK – nais-ja neidudekoor | Puhja Seltsimaja Naiskoor"Läte" | Ruth Luts | 6. aprill 2024 | 9.00-13.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1351 | NAK – nais-ja neidudekoor | Põlva Naiskoor Mai | Saidi Tammeorg | 6. aprill 2024 | 14.30-18.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1352 | SEK – segakoor | Pärnu Kammerkoor | Elo Kesküla | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1353 | NAK – nais-ja neidudekoor | Pärnu Lauluselts Leelo | Hilja Vainula, Tiia Tamm | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1354 | SEK – segakoor | Püha Johannese Kooli Noortekoor | Ilona Muhel, Maarian Toompere | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1356 | LAK – lastekoor | Raatuse Kooli Lastekoor | Mai Rand, Brigita Joosing | 5. märts 2024 | 12.30-15.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1357 | MUK – mudilaskoor | Raatuse Kooli Mudilaskoor | Mai Rand, Brigita Joosing | 27. märts 2024 | 11.00-12.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1358 | SEK – segakoor | Rae Kammerkoor | Orumaa Ingrid | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1359 | SEK – segakoor | Raudam | Kristi Karro | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1360 | NAK – nais-ja neidudekoor | Roosna-Alliku Naiskoor | Anne Rikberg | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1361 | LAK – lastekoor | Rõngu Keskkooli Lastekoor | Erle Mägi | 19. märts 2024 | 11.30-14.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1362 | MUK – mudilaskoor | Rõngu Keskkooli Mudilaskoor | Erle Mägi | 6. märts 2024 | 11.00-12.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1363 | SEK – segakoor | Räpina Kammerkoor | Tiina Kadarpik | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1364 | LAK – lastekoor | Räpina Ühisgümnaasiumi Lastekoor | Tiina Kadarpik | 19. märts 2024 | 11.30-14.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1365 | NAK – nais-ja neidudekoor | Salme Kultuurikeskuse Naiskoor Ilo | Anneli Surva, Irene Schifrin | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1366 | SEK – segakoor | Segakoor Karp | Reet Kuntus | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1367 | SEK – segakoor | Segakoor Kevadised Hetked | Saidi Tammeorg | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1368 | SEK – segakoor | Segakoor Sink- Sale- Proo | Kaja Kraav | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1369 | SEK – segakoor | Segakoor Vanemuine | Liia Laanmets-Ojap | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1370 | SEK – segakoor | Segakoor Vega | Kristina Sildos | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1371 | SEK – segakoor | Seitakuoro | Kadri Joamets, Mihkel Koldits | Eelproovides ei osale | |||
1372 | SEK – segakoor | Serviti | Ülle Sakarias, Katrin Puusepp | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1373 | MUK – mudilaskoor | Sillaotsa Kooli Mudilaskoor | Egle Takk | 6. märts 2024 | 11.00-12.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1374 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Sillaotsa Kooli Roiu Lasteaia Mürakarurühma Mudilased | Krista Brusko | 10. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1375 | NAK – nais-ja neidudekoor | Suurupi Naiskoor Meretule | Elen Ilves | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1376 | SEK – segakoor | Sörve Maakoor | Anu Lepik | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1377 | MUK – mudilaskoor | Tabivere Põhikooli Mudilaskoor | Matiss Briedis | 13. märts 2024 | 11.00-12.30 | Kõrveküla Põhikooli aulas | |
1378 | NAK – nais-ja neidudekoor | Tallinki Naiskoor | Hirvo Surva, Andres Lemba | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1379 | LAK – lastekoor | Tallinna Huvikeskus Kullo Lastekoor Ellerhein | Anneli Mäeots, Ilona Muhel | Eelproovides ei osale | |||
1380 | NAK – nais-ja neidudekoor | Tallinna Raekoor | Kersti Seitam | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1381 | SEK – segakoor | Tallinna Rotary Klubi Segakoor | Laine Randjärv | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1382 | SEK – segakoor | Tallinna Saarlaste Segakoor | Helen Kivimägi | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1383 | SEK – segakoor | Tallinna Tehnikakõrgkooli Kammerkoor | Aleksandra Bekušev, Nikita Mištšenko | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1384 | NAK – nais-ja neidudekoor | Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor | Edmar Tuul, Karin Tuul | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1385 | NAK – nais-ja neidudekoor | Tallinna Tehnikaülikooli Vilistlaste Naiskoor | Indrek Vijard, Kristin Pintson | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1386 | SEK – segakoor | Tampere Eesti Segakoor | Anneli Julén | Eelproovides ei osale | |||
1387 | POK – poistekoor | Tartu Poistekoor | Annelii Traks, Sten Zaitsev | 12. märts 2024 | 11.30–13.30 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1388 | SEK – segakoor | Tarmeko Kammerkoor | Laine Randjärv | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1389 | MEK – meeskoor | Tartu Akadeemiline Meeskoor | Kuno Kerge, Made Ritsing | 6. aprill 2024 | 10.00-14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1390 | SEK – segakoor | Tartu Akadeemiliste Organisatsioonide Segakoor Causa Amoris | Matiss Briedis, Lembi-Liis Ebre | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1391 | MUK – mudilaskoor | Tartu Aleksander Puškini Kooli Mudilaskoor | Svetlana Šipulina | 27. märts 2024 | 9.00-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1392 | LAK – lastekoor | Tartu Annelinna Gümnaasiumi Lastekoor | Alla Botšarova, Julia Trubatšova, Ellen Strohmann | 5. märts 2024 | 12.30-15.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1393 | MUK – mudilaskoor | Tartu Annelinna Gümnaasiumi Mudilaskoor | Alla Botšarova | 27. märts 2024 | 9.00-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1394 | LAK – lastekoor | Tartu Descartes´i Kooli Lastekoor | Anneli Koppel | 5. märts 2024 | 9.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1395 | MUK – mudilaskoor | Tartu Descartes´i Kooli Mudilaskoor | Anneli Koppel | 27. märts 2024 | 11.00-12.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1396 | POK – poistekoor | Tartu Descartes´i Kooli Poistekoor | Kristel Tikk | 12. märts 2024 | 11.30–13.30 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1397 | LAK – lastekoor | Tartu Erakooli Lastekoor | Raina Luht | 5. märts 2024 | 12.30-15.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1398 | MUK – mudilaskoor | Tartu Erakooli Mudilaskoor (Tera) | Sirje Nooska, Anžela Lember | 27. märts 2024 | 11.00-12.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1399 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Eralasteaed Tupsik | Marina Kasemaa | 3. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1400 | LAK – lastekoor | Tartu Forseliuse Kooli Lastekoor | Teana Sobko, Ingrid Pihelgas | 5. märts 2024 | 12.30-15.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1401 | MUK – mudilaskoor | Tartu Forseliuse Kooli Mudilaskoor | Ingrid Pihelgas, Teana Sobko | 20. märts 2024 | 9.00-10.30 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1402 | POK – poistekoor | Tartu Forseliuse Kooli Poistekoor | Ingrid Pihelgas, Teana Sobko | 12. märts 2024 | 9.00–11.00 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1403 | LAK – lastekoor | Tartu Hansa Kooli Lastekoor | Katrin Aasmäe | 5. märts 2024 | 12.30-15.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1404 | MUK – mudilaskoor | Tartu Hansa Kooli Mudilaskoor | Sille Tiks | 27. märts 2024 | 9.00-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1405 | POK – poistekoor | Tartu Hansa Kooli Poistekoor | Sille Tiks | 12. märts 2024 | 9.00–11.00 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1406 | SEK – segakoor | Tartu Hansa Segakoor | Eva Kams, Margus Kask | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1407 | NAK – nais-ja neidudekoor | Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi Neidudekoor | Kaie Mägimets, Tiiu Loite | 6. aprill 2024 | 9.00-13.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1408 | SEK – segakoor | Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi Segakoor | Kaie Mägimets, Tiiu Loite | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1409 | MUK – mudilaskoor | Tartu Karlova Kooli Poiste Mudilaskoor | Annelii Traks | - | - | Ei osale eelproovides | |
1410 | MUK – mudilaskoor | Tartu Karlova Kooli Üldklasside Mudilaskoor | Ragne Lind | - | - | Ei osale eelproovides | |
1411 | LAK – lastekoor | Tartu Karlova Koorikooli Lastekoor | Vilve Maide, Imbi Goldman | 5. märts 2024 | 9.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1412 | MUK – mudilaskoor | Tartu Karlova Koorikooli Mudilaskoor | Vilve Maide | - | - | Ei osale eelproovides | |
1413 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Karlova Lasteaed- Karoliine | Anu Ubaleht | 3. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1414 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Karlova Lasteaia Sassi Maja Viisikoor | Reet Rohtla | 3. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1415 | LAK – lastekoor | Tartu Katoliku Hariduskeskuse Lastekoor | Seidi Mutso | 5. märts 2024 | 12.30-15.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1416 | MUK – mudilaskoor | Tartu Katoliku Hariduskeskuse Mudilaskoor | Seidi Mutso | 20. märts 2024 | 9.00-10.30 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1417 | LAK – lastekoor | Tartu Kesklinna Kooli Lastekoor | Roosi Rõõmusaare, Nele Valdru | 5. märts 2024 | 9.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1418 | MUK – mudilaskoor | Tartu Kesklinna Kooli Mudilaskoor | Nele Valdru, Roosi Rõõmusaare | 27. märts 2024 | 9.00-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1419 | MUK – mudilaskoor | Tartu Kivilinna Kooli 1.- 2. Klasside Mudilaskoor | Piret Kuiv, Inga Sermat | 27. märts 2024 | 9.00-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1420 | MUK – mudilaskoor | Tartu Kivilinna Kooli 3.-4. Klasside Mudilaskoor | Piret Kuiv | 27. märts 2024 | 9.00-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1421 | LAK – lastekoor | Tartu Kivilinna Kooli Lastekoor | Egle Põder | 5. märts 2024 | 9.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1422 | POK – poistekoor | Tartu Kivilinna Kooli Poistekoor | Inga Sermat | 12. märts 2024 | 11.30–13.30 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1423 | MEK – meeskoor | Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumi Noormeestekoor | Merike Pedaste | 6. aprill 2024 | 10.00-14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1424 | SEK – segakoor | Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumi Noortekoor | Merike Pedaste | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1425 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Lasteaed Annike Mudilaskoor | Svetlana Šipulina | 3. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1426 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Lasteaed Hellik Haldjate Rühm | Diana Viia | 3. aprill 2024 | 11.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1427 | LMUK – mudilaskoor | Tartu Lasteaed Kivike | Meeli Rammul | 3. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1428 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Lasteaed Krõll Mudilaskoor | Janika Jakobson | 3. aprill 2024 | 11.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1429 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Lasteaed Lotte | Ailen Soe | 3. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1430 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Lasteaed Naerumaa Laululapsed | Helika Gustavson-Rätsep | 3. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1431 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Lasteaed Ristikhein | Kadi Kutsar, Tiivi Marken | 3. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1432 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Lasteaed Rukkilill | Piia Annilo | 3. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1433 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Lasteaed Rõõmumaa, Midrimaa Maja | Tiivi Marken | 3. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1434 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Lasteaed Tripsik ,"Triinu Ja Taavi" | Silja Tofri, Inna Sidoruk | 3. aprill 2024 | 11.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1435 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Lasteaed Tähtvere Krõllide Rühm | Marju Värton | 3. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1436 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Lasteaed Tähtvere Lepatriinude Rühm | Mailis Järveots | 3. aprill 2024 | 9.30-10.31 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1437 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Lasteaed Väike Päike | Aires Kund | 3. aprill 2024 | 11.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1438 | SEK – segakoor | Tartu Luterliku Peetri Koguduse Segakoor | Mari Tooming | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1439 | LAK – lastekoor | Tartu Luterliku Peetri Kooli Lastekoor | Kristina Sildos | 5. märts 2024 | 12.30-15.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1440 | MUK – mudilaskoor | Tartu Luterliku Peetri Kooli Mudilaskoor | Kristina Sildos | 20. märts 2024 | 11.00–12.30 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1441 | POK – poistekoor | Tartu Luterliku Peetri Kooli Poistekoor | Kristina Sildos | 12. märts 2024 | 11.30-13.30 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1442 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Maarjamõisa Lasteaia Mudilaskoor | Maire Kallingo, Merle Linda Kangur | 3. aprill 2024 | 11.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1443 | LAK – lastekoor | Tartu Mart Reiniku Kooli Lastekoor | Hiiele Schasmin | 5. märts 2024 | 9.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1444 | MUK – mudilaskoor | Tartu Mart Reiniku Kooli Mudilaskoor Siisike | Hiiele Schasmin | 27. märts 2024 | 9.00-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kool | |
1445 | POK – poistekoor | Tartu Mart Reiniku Kooli Poistekoor (Posk) | Imbi Pärtelpoeg, Triin Saariste | 12. märts 2024 | 9.00–11.00 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1446 | MEK – meeskoor | Tartu Meeskoor Akadeemiline Emajõgi | Karin Raamat | 6. aprill 2024 | 10.00-14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1447 | LAK – lastekoor | Tartu Miina Härma Gümnaasiumi Lastekoor | Sirle Lorvi | 28. märts 2024 | 9.00-12.00 | Kõrveküla Põhikool | |
1448 | MUK – mudilaskoor | Tartu Mrk Muusikaklasside Mudilaskoor | Tiiu Loite | 27. märts 2024 | 9.00-10.30 | Tartu Mart Reiniku kool | |
1449 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Mõmmiku Lasteaia Mudilaskoor | Veera Potašenkova | 3. aprill 2024 | 11.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1450 | NAK – nais-ja neidudekoor | Tartu Naiskoor Domina | Anneli Koppel | 6. aprill 2024 | 14.30-18.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1451 | NAK – nais-ja neidudekoor | Tartu Naiskoor Linda | Ülle Parts | 6. aprill 2024 | 14.30-18.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1452 | NAK – nais-ja neidudekoor | Tartu Neidudekoor Kurekell | Vilve Maide, Imbi Goldman | 6. aprill 2024 | 9.00-13.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1453 | SEK – segakoor | Tartu Noortekoor | Markus Leppoja, Riho Leppoja, Kadri Leppoja | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1454 | SEK – segakoor | Tartu Noortekoori Vilistlaskoor | Markus Leppoja | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1455 | SEK – segakoor | Tartu Pereliit | Matiss Briedis | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1456 | LMUK – lasteaedade mudilaskoor | Tartu Poku Lasteaia Mudilaskoor | Elve Kalmre, Maili Voitka | 3. aprill 2024 | 9.30-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1457 | SEK – segakoor | Tartu Rahvaülikooli Kammerkoor Ja22 | Lauri Breede | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1458 | SEK – segakoor | Tartu Rahvaülikooli Segakoor | Lauri Breede | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1459 | SEK – segakoor | Tartu Tamme Gümnaasiumi Segakoor | Roosi Rõõmusaare | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1460 | LAK – lastekoor | Tartu Tamme Kooli Lastekoor | Mariann Virkhausen | 5. märts 2024 | 12.30-15.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1461 | MUK – mudilaskoor | Tartu Tamme Kooli Mudilaskoor | Mariann Virkhausen | 20. märts 2024 | 11.00-12.30 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1462 | SEK – segakoor | Tartu Tamme Kooli Noortekoor | Kersti Aan | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1463 | POK – poistekoor | Tartu Tamme Poistekoor | Hiie Kroon | 12. märts 2024 | 9.00–11.00 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1464 | NAK – nais-ja neidudekoor | Tartu Tervishoiu Kõrgkooli Naiskoor Emajõe Laulikud | Vilve Maide | 6. aprill 2024 | 14.30-18.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1465 | LAK – lastekoor | Tartu Waldorfgümnaasiumi Lastekoor | Külli Aavakivi, Karin Raamat | 5. märts 2024 | 12.30-15.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1466 | MUK – mudilaskoor | Tartu Waldorfgümnaasiumi Mudilaskoor | Karin Raamat, Külli Aavakivi | 27. märts 2024 | 9.00-10.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1467 | SEK – segakoor | Tartu Waldorfgümnaasiumi Segakoor | Külli Aavakivi, Karin Raamat | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1468 | LAK – lastekoor | Tartu Variku Kooli Lastekoor | Karmen Orissaar | 5. märts 2024 | 9.00-12.00 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1469 | MUK – mudilaskoor | Tartu Variku Kooli Mudilaskoor | Kadri Karjus | 20. märts 2024 | 11.00-12.30 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1470 | POK – poistekoor | Tartu Variku Kooli Poistekoor | Karmen Orissaar, Kadri Karjus | 12. märts 2024 | 11.30–13.30 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1471 | LAK – lastekoor | Tartu Veeriku Kooli Lastekoor | Mare Vakker, Astra Volkov | 5. märts 2024 | 12.30-15.30 | Tartu Mart Reiniku Kooli aulas | |
1472 | MUK – mudilaskoor | Tartu Veeriku Kooli Mudilaskoor | Mare Vakker, Astra Volkov | 20. märts 2024 | 9.00-10.30 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1473 | POK – poistekoor | Tartu Veeriku Kooli Poistekoor | Astra Volkov, Mare Vakker | 12. märts 2024 | 9.00–11.00 | Tartu Tamme Kooli aulas | |
1474 | NAK – nais-ja neidudekoor | Tartu Õpetajate Naiskoor | Katrin Aasmäe | 6. aprill 2024 | 14.30-18.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1475 | NAK – nais-ja neidudekoor | Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor | Triin Koch | 6. aprill 2024 | 14.30-18.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1476 | NAK – nais-ja neidudekoor | Tartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori Vilistlaskoor | Ülle Sakarias | 6. aprill 2024 | 9.00-13.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1477 | SEK – segakoor | Tartu Ülikooli Delta Segakoor | Sven Aller | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1478 | SEK – segakoor | Tartu Ülikooli Kammerkoor | Triin Koch | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1479 | NAK – nais-ja neidudekoor | Tartu Ülikooli Naiskoori Tallinna Vilistlaskoor | Triin Koch | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1480 | SEK – segakoor | Tartu Üliõpilassegakoor | Küllike Joosing | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1481 | SEK – segakoor | Tartu Üliõpilaste Looduskaitseringi Segakoor | Sirle Lorvi | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1482 | MEK – meeskoor | Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor | Valter Soosalu, Heldur Harry Põlda | 30. märts 2024 | 11.00-15.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1483 | NAK – nais-ja neidudekoor | Tü Kultuuriteaduste Instituudi Naiskoor Kuma | Liine Palu, Heili Kivi | 6. aprill 2024 | 14.30-18.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1484 | SEK – segakoor | Vanemuise Teatri Ooperikoor | Kristi Jagodin | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1485 | SEK – segakoor | Viisiratas | Airi Pedaja | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1486 | SEK – segakoor | Vikerlased | Helen Allikvee | 30. märts 2024 | 15.30-19.30 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1487 | LAK – lastekoor | Viljandi Kesklinna Kooli Lastekoor | Esta Kivisild | 28. märts 2024 | 9.00-12.00 | Kõrveküla Põhikooli aulas | |
1488 | POK – poistekoor | Viljandi Kesklinna Kooli Poistekoor | Esta Kivisild, Merle Mets | 19. märts 2024 | 9.00-11.00 | Kambja kultuurikeskuses | |
1489 | NAK – nais-ja neidudekoor | Viljandi Naiskoor Eha | Esta Kivisild | 6. aprill 2024 | 14.30-18.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1490 | SEK – segakoor | Viljandimaa Kammerkoor | Kadi Ritsing, Lii Lõhmus | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1491 | SEK – segakoor | Võnnu Kihelkonnakoor Kihko | Henri Käärik | 4. mai 2024 | 15.00–19.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1492 | MEK – meeskoor | Võru Meeskoor | Signe Rõõmus | 6. aprill 2024 | 15.30-19.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1493 | NAK – nais-ja neidudekoor | Võru Naiskoor Kannel | Helga Ilves, Erja Arop | 6. aprill 2024 | 14.30-18.30 | Vanemuise kontserdimajas | |
1494 | SEK – segakoor | Äksi Segakoor | Ülle Sakarias | 4. mai 2024 | 10.00–14.00 | Vanemuise kontserdimajas | |
1495 | NAK – nais-ja neidudekoor | Üle-Eestiline Neidudekoor Leelo | Külli Kiivet | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn) | |
1496 | LAK – lastekoor | Ülenurme Gümnaasiumi Lastekoor | Tiiu Voort, Karita Käesel | 19. märts 2024 | 11.30-14.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1497 | MUK – mudilaskoor | Ülenurme Gümnaasiumi Mudilaskoor | Margit Paju, Britt Laats | 6. märts 2024 | 11.00-12.30 | Kambja kultuurikeskuses | |
1498 | POK – poistekoor | Ülenurme Gümnaasiumi Poistekoor | Britt Laats, Margit Paju | 19. märts 2024 | 9.00-11.00 | Kambja kultuurikeskuses | |
1499 | SEK | Estiko segakoor | Lembi-Liis Ebre | 4. mai 2024 | 10.00-14.00 | Vanemuise kontserdimaja | |
1500 | Helsingi Eesti Naiskoor | Silver Lumi | 30. märts 2024 | 10.00-14.00 | Vene Kultuurikeskus (Mere pst 5, Tallinn) | ||
Kollektiivi nimi | Dirigendid |
-
Tartu laulupeo peaproov algab 22. juunil kell 9.00 Tartu lauluväljakul. Puhkpilliorkestrite peaproov toimub 21. juunil algusega kell 19.30.
Detailne proovigraafik kooriliikide kaupa on koorijuhtidele kättesaadav laulupeo registris.