Mudilasrühmad 

“Kooliteel” 
Koreograafia Liina Eero 
Lavastaja Anna-Liisa Kirsch 
Muusika “Laul Leiutajateküla koolist”, Priit Pajusaar 
Sõnad Leelo Tungal 
Seadnud Kristjan Priks 

“Mullid”  
Koreograafia Kristel Maruste 
Lavastaja Anna-Liisa Kirsch 
Muusika “Mullid”, Airi Liiva; esitavad Laulupesa laululapsed 
Sõnad Airi Liiva 

2.-3. klassi rühmad 

“Mäng” 
Koreograafia Ene Jakobson 
Lavastaja Margit Metsla-Rebane 
Rahvamuusika 
Seadnud Heldur Vaabel 

“Õnn tuli!” 
Koreograafia Kristel Maruste 
Lavastaja Margit Metsla-Rebane 
Muusika “Õnn tuli õuele”, Külli-Katri Esken; esitab ans Uurikad 
Sõnad Külli-Katri Esken 
Tants on loodud Tartu 2024 tantsupeoks. 

4.-6. klassi rühmad 

“Karjapoiss on kuningas” 
Koreograafia Andre Laine 
Lavastaja Kaie Tali 
Muusika “Karjapoiss on kuningas”; esitajad Eesti Raadio laululapsed ja Rahvusooper Estonia poistekoori solistid 
Sõnad Jakob Hurt 

“Süit Tartumaa tantsudest” 
Koreograafia Enn Madi 
Lavastajad Kaie Tali ja Lea Kurvits 
Rahvamuusika

7.-9. klassi rühmad 

“Mäella” 
Koreograafia Ingrid Jasmin 
Lavastaja Külli Petersell 
Rahvamuusika, “Neiud mängivad mäella”; esitab ja seadnud ans Rüüt 

“Pärimuspõimik noortele” 
Koreograafia Tiiu Haljaste 
Lavastaja Külli Petersell 
Rahvaviisid, “Pärimuspõimik”; esitavad Reine Niin, Kätlin Kits ja Mirjam Kits 
Seadnud Tiiu Haljaste, Reine Niin 

C-rühmad  

“Soovide valss” 
Koreograafia Niina ja Alfred Raadik 
Lavastaja Uve Saar 
Muusika “Soovide valss”, Eino Tamberg
Seadnud  Tauno Aints 

“Vanaisa polka” 
Koreograafia Helju Mikkel 
Lavastaja Uve Saar 
Rahvamuusika “Vanaisa Polka” 
Sõnad Kaarel Tuberik 
Seadnud Kaarel Tuberik   

B-rühmad  

“Kadrel” 
Koreograafia ja lavastus Aveli Asber 
Muusika “Kadrel 1”, rahvamuusika; esitab ans Leigarid 
Seadnud Jaan Sommer  

“Kagu-Eesti tantsud” 
Koreograafia Maie Orav 
Lavastaja Aveli Asber 
Muusika “Kagu-Eesti tantsud”, rahvamuusika; esitab Tarvanpää Seltsi pillirühm 

A-rühmad  

“Pojad ja tütred” 
Koreograafia ja lavastus Jaanus Randma 
Muusika “Pojad ja tütred” (oratooriumist “Loomine”), Tauno Aints; esitab ans Paabel 
Sõnad Anzori Barkalaja 

“Suveõhtul” 
Koreograafia Salme Valgemäe 
Lavastaja Jaanus Randma 
Muusika “Suveõhtul”, Boris Kõrver; esitavad A. Sillaots ja E. Nael 
Sõnad Ilmar Sikemäe  

D-rühmad  

“Rohuaia reilender”  
Koreograafia Triinu Sikk 
Lavastaja Lea Kurvits 
Muusika “Vabakäigu reilender”, Juhan Uppin; esitab 
Seadnud Juhan Uppin 

“Süit Tartumaa tantsudest” 
Koreograafia Enn Madi 
Lavastajad Lea Kurvits, Kaie Tali 
Rahvamuusika 

N1 naisrühmad 

“Ehh labajalg” 
Koreograafia Agne Kurrikoff-Herman 
Lavastaja Kärt Vuks 
Muusika “Eh tere till ja Lõbus labajalg”, rahvamuusika/ Krista Sildoja; esitab ans Wirbel 
Seadnud ans Wirbel/Krista Sildoja 

“Linamäng” 
Koreograafia Helju Mikkel 
Lavastaja Kärt Vuks 
Setu laulumäng, rahvamuusika 

N2 naisrühmad  

“Naine lehmaga” 
Koreograafia Maria Uppin-Sarv 
Lavastaja Heleri Kängsepp 
Muusika “Naine lehmaga”, V. Teememets; esitab ans Kukerpillid 
Sõnad Hando Runnel 

“Kangakudumine”  
Folkloorne tants 
Lavastaja Meelika Kaarna 
Rahvaviis, esitab ans Leigarid 

Neiduderühmad  

“Kuku!”  
Koreograafia ja lavastus Meelika Kaarna 
Muusika “Kuku!” (rahvamuusika “Käotants”); esitab ans Maatasa 
Seadnud ans Maatasa 
Tants on loodud Tartu 2024 tantsupeoks 

“Kangakudumine” 
Folkloorne tants 
Lavastaja Meelika Kaarna 
Rahvaviis, esitab ans Leigarid 

Kauges külas (väliseesti rühmad)  

“Igatsuse põimik” 
Koreograafia ja lavastus Trine Lepp 
Muusika “Mina ja meri”, Maili Metssalu; esitab ans Rüüt 
Sõnad Maili Metssalu 
Tants on loodud Tartu 2024 tantsupeoks.

Valikrühmad 

“Ilus ole(d)!” 
Koreograafia ja lavastus Kristel Maruste 
Muusika “Ilus ole“, Miina Hermann; esitab ans Rüüt 
Seadnud ans Rüüt 

“Kiigel kartlik” 
Koreograafia ja lavastus Kristel Maruste 
Muusika “Kiigel kartlik”; esitab ans Duo Ruut