Mudilasrühmad

Melliste Mudilased 
Elva Gümnaasiumi 1. klassi rahvatantsurühm 
Tabivere Põhikooli 1. klassi segarühm 
Tartu Raatuse Kooli 1.-2. klassi rahvatantsurühm  
Ilmatsalu Põhikooli lasterühm 2 
Kivilinna Kooli 1.c klass 
Võnnu Kooli 1. klass 
Rõngu Rahvamaja lasterühm 
Puhja lasteaed Pääsusilm, Kuldnupu rühm 
Tartu Veeriku Kooli 1.-2. klassi tantsurühm 
Ülenurme lasteaed Nurmepesa 
Ilmatsalu Lasteaed Lepatriinu 
Kõrveküla Põhikooli 1. klass 
Kõrveküla Põhikooli 2. klass 
Tartu Kivilinna Kooli 1.d klass 
Haaslava lasteaia, Unistajad rühm
Eesti Maaülikooli rahvatantsuansambel Tarbatu mudilased 
Tõrvandi lasteaed “Rüblik”, Sipelgate rühm 
Rübliku Päevakoerad 
“Koogel ja Moogel” lasteaed Kanad 
Lähte Ühisgümnaasiumi rahvatantsurühm “Lähte lahedad”

2.-3. klassi rühmad

Juhan Liivi nim Alatskivi Kooli 3. klassi tantsurühm Liivikud 
Juhan Liivi nim Alatskivi Kooli 2. klassi tantsurühm Liivikud 
Tartu Forseliuse Kooli 1.-2. klassi segarühm 
2.-4.klassi segarühm 
Reiniku Sumisejad IV 
Tartu Veeriku Kooli 3. kl rahvatantsurühm 
Anna Haava nim Pala Kooli Lustjalad I 
Palupera Põhikooli rahvatantsutühm 
Ilmatsalu Põhikooli lasterühm 
Kõrveküla Põhikooli 3.-4. klass 
Tartu Kesklinna Kooli 3.klass 

4.-6. klassi rühmad

Ülenurme Gümnaasiumi 4.klassi rahvatantsurühm 
Härmatis 3-4 
Härmatis 5-6 
Konguta Kooli 5.-6.klassi segarühm 
Juhan Liivi nim Alatskivi Kooli 4. klassi tantsurühm Liivikud 
Anna Haava nim Pala Kooli Lustjalad II 
Tartu Veeriku Kooli 5.-6. kl rahvatantsurühm 
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli Tulevased Tudengid 3 
Kõrveküla Põhikooli 5.-6. klass 
Tartu Kivilinna Kooli 4.-6.klass 
Eesti Maaülikooli rahvatantsuansambel Tarbatu 4.-6. klass 
Tartu Waldorfgümnaasiumi rahvatantsurühm 

7.-9. klassi rühmad 

Härmatis 7-8 
Härmatis 9 
TÜ RKA Tulevased Tudengid 2 
Reiniku Sumisejad III 
Tartu Raatuse Kooli 7.-9. klassi segarühm 

C-rühmad

Härmatis C1 
Härmatis C2 
Jaan Poska Gümnaasiumi noorterühm Poska Noored 
Kaitseväe Akadeemia segarühm Vassakule noorem koosseis 
Nõo reaalgümnaasiumi I rühm 
Nõo Reaalgümnaasium II rühm 
Konguta rahvamaja noorte tantsurühm Konts ja varvas 
Noorterühm Lea 1 
Tartu Tamme Gümnaasiumi noorterühm 
HTG tantsuansambel TANTSUTALLAD, põhirühm 1 (TT2) 
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli Tulevased Tudengid 1 
HTG tantsuansambel TANTSUTALLAD, põhirühm 2 (TT4) 
HTG tantsuansambel TANTSUTALLAD, noorterühm 1 (TT5) 
HTG tantsuansambel TANTSUTALLAD, noorterühm 2 (TT6) 
Eesti Maaülikooli rahvatantsuansambel Tarbatu noorte rühm 
MHG vilistlasrühm Härmatis 

B-rühmad

Puhja Seltsimaja segarahvatantsurühm Opsal 
Segarühm Kaaruskrapp 
Tantsuselts Pikne 
Tartu Tantsuselts Toome 
Rahvatantsurühm Zäde 
Jaan Poska Gümnaasiumi vilistlasrühm Poska Vilistlased 
Tartu Tervishoiu Kõrgkooli segarühm Pistandi 
Segarühm Lea 2 
Tartu Rakenduslik Kolledži rahvatantsurühm TRISKEL 
Rahvatantsuselts Upsijad 
Metsataga I 
Metsataga II 
Pastlakuklid 
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli vilistlasrühm 
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli noorem segarühm 1 
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli noorem segarühm 2 
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli noorem vilistlasrühm 
Konguta rahvamaja segarahvatantsurühm Kavalik 
Tartu Kivilinna Tantsuselts 
Eesti Maaülikooli rahvatantsuansambel Tarbatu vilistlasrühm 
Rahvatantsuselts Torbikud 
Lennuakadeemia segarühm Päkkpöörd 
Segarahvatantsrühm Torbikud Punased 
Triiniksi segarühm 

A-rühmad

Kaitseväe Akadeemia segarühm Vassakule esinduskoosseis 
Lea vilistlasrühm 
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli vanem segarühm 1 
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli vanem segarühm 2 
HTG tantsuansambel TANTSUTALLAD, esindusrühm 1 (TT1) 
HTG tantsuansambel TANTSUTALLAD, esindusrühm 2 (TT3) 
Eesti Maaülikooli rahvatantsuansambel Tarbatu põhirühm I 
Eesti Maaülikooli rahvatantsuansambel Tarbatu põhirühm II 
Eesti Maaülikooli rahvatantsuansambel Tarbatu põhirühm III 
Eesti Maaülikooli rahvatantsuansambel Tarbatu noorvilistlased 

D-rühmad

Rannu segarühm Kolumats 
segarahvatantsurühm “Kusta” 
Rahvatantsurühm Trambali 
segarahvatantsurühm Vikerkaar 
Reiniku Sumisejad II 
Segarùhm “Haavikud” 
Pala Kultuurimaja segarühm Tuuritajad 
Tantsuselts Taara 

N1 naisrühmad

Nõo naisrühm Tähetar  
Rahvatantsurühm Rehkendajad 
Elva naisrühm Sinilind 
Naisrühm Hermine 
Naisrahvatantsurühm Hermes 
Naisrahvatantsurühm Regio Virved 
Tantsutera 
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli naisrühm 
Kambja naisrühm Vikertiimer 
Laululind 
Tartu Raatuse Kooli naisrühm 
naisrühm ÕPSADI 
Reola Naisrühm 

N2 naisrühmad

Naisrühm LAHE 
Nõo naisrühm Madelin 
Naisrühm Kaera-Marid 
NR Vara Rahvatantsurühm Kiljak 
Naisrühm Säbrikud 
Alatskivi naisrühm Kassikangas 
Laeva naisrühm Kanarbik 
Puhja Seltsimaja naisrahvatantsurühm Rukkilill 
Rõngu Rahvamaja naisrahvatantsurühm Ringen 
NR Tarm 
Luunja naisrühm Klopandi 
Naisrühm Helbe 
Tabivere naisrühm Tahe 
Naisrahvatantsurühm Naita 
Naisrühm Tarm II 
Naisrahvatantsurühm “Taaratar” 
Pala kultuurimaja naisrühm Keerutajad 
Rannu Rahvamaja naisrühm Kati 
Tartu Hansa kooli naisrühm Ladvaubinad 

Neiduderühmad

Jaan Poska Gümnaasiumi neiduderühm Poska Neiud 
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli neiduderühm 
Tartu Tervishoiu Kõrgkooli neiduderühm Pistandi 
Neiduderühm Päikeseratas  
Tartu Rakenduslik Kolledži rahvatantsurühm TRISKEL, neiduderühm 
Tartu Tamme Gümnaasiumi neiduderühm 
HTG tantsuansambel TANTSUTALLAD, neiud 1 
HTG tantsuansambel TANTSUTALLAD, neiud 2 
HTG tantsuansambel TANTSUTALLAD, neiud 3 
HTG tantsuansambel TANTSUTALLAD, neiud 4 
Tartu Kesklinna Kooli neiud 
Kaitseväe Akadeemia segarühma Vassakule neiud 

Kauges külas (väliseesti rühmad) 

Naisrahvatantsurühm HELSINGI HELMED 
Ülelahedad 
Vingerpussid 
Vingerpere 
Saare Vikat 
Hamburgi Pääsuke 
Naisrahvatantsurühm Nopsajalad 
Tuuletütred  
Brisbane’i Eesti Naiste Rahvatantsurühm Folkroos 
Trondheimi Trollid 

Laulukoor

Tartu Üliõpilassegakoor